Náš příběhAktualityPobyty a službyZážitkyZážitková gastronomieO wellnessHistorie roduGalerieKontakt

Objevujte pobytové
balíčky

Jedinečný luxusní pobyt a relaxace

Privátní luxusní pobyt

Exkluzivní pobyt v malém soukromém Skotsku, kde zažijete opravdu jedinečný a luxusní wellness, je určen pouze a jenom těm, kteří ctí tradice, znají tu pravou hodnotu života a za každých okolností přistupují k životu s láskou, pokorou a uvědoměním. Náš výjimečný wellness vznikl právě z těchto hodnot a chceme se o něj s vámi podělit za předpokladu, že i vy ho budete užívat, jako by byl váš vlastní, a s péčí, která zaručí jeho dlouhý život a mnoho zážitků nejen pro vás, ale také pro další zájemce vyznávající stejné hodnoty a radost z okamžiků, které jinde nelze zažít.

Tradiční viktoriánské ubytování, skotskou útulnost a pohostinnost doplněnou o luxusní a špičkové wellness je možné si opravdu užít jen tehdy, pokud jste schopni a ochotni se přenést do druhé poloviny devatenáctého století. Po příjezdu budete oblečeni do našich jemně navržených a ručně ušitých župánků a střevíců, které vás budou hřát a objímat po celou dobu vaší cesty časem a poznávání Skotska. Nádherné a hřejivé župánky vám krásně poslouží nejen do wellness, ale také na venkovní terasu či jako ležérní oblečení na snídani, oběd a večeři. Vězte, že i před hořícím krbem se sklenkou výjimečně dobrého pití a třeba doutníkem se vám ze župánku nebude chtít.

Uznáváme zde společenské konvence po vzoru Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského, a právě proto rádi přivítáme hosty, kteří toto umí ocenit.

Selfsmall Scotland není v ničem jako ostatní wellness či hotely, a proto budeme rádi, když u nás krom ubytování se soukromým wellness také prožijete něco výjimečného.

Pobytové balíčky

Small Scotland
Cena: 9.900,- Kč
Zjistit více
Luxury Scotland
Cena: 13.900,- Kč
Zjistit více
Luxury Scotland + V.I.P.
Cena: dohodou
Zjistit více

Obědy jsme pojali velmi netradičně, neboť jejich příprava je shodná s obědy, které si vaříme sami pro sebe. Neznamená to však, že bychom je snad odbývali nebo vařili v jiném stylu, než je ten skotský. Nelze si je ovšem vybrat předem, ale vždy při snídani bude personálem wellness druh oběda upřesněn pro vaši možnou objednávku.

Snídaně se podávají v jídelním koutku u krbu vždy v 9:00 hod. Obědy můžete mít ve 13:00 hod. taktéž v jídelním koutku.

Večeře jsou servírovány v 19:00 hod. u hořícího krbu a za doprovodu nádherné hudby, jež vám navodí tu jedinečnou skotskou pohodu.

Každá romantická večeře si zaslouží skvělý aperitiv v podobě krémového portského vína, které vystřídá některé z námi doporučených starých vín, a pro digestiv se přenesete do staré skotské palírny The Macallan a vychutnáte si jedinečnou chuť whisky.

Pokud preferujete šampaňské, pak vězte, že náš výběr je vskutku vytříbený a nabídneme vám to nejlepší od malých francouzských vinařů.

Víte však, že šumivé víno nemá původ ve Francii, nýbrž v Anglii? Anglický vědec Christopher Merret v roce 1662 popsal výrobu šumivého vína, a to především díky skleněné lahvi, která byla novinkou, avšak vína v ní mohla zrát. Přáli byste si ochutnat šumivé víno (nelze ho nazývat šampaňským) právě z Anglie, které je dodnes vyráběno stejnou metodou? Pouze v našem malém soukromém Skotsku máte tu možnost a příležitost!

Pro opravdové labužníky či znalce těch nejlepších pochutin vám k fantastickým šumivým vínům můžeme nabídnout námi dovezený kaviár Beluga podávaný na ledu s tradičními bliny.

Místo pro jedinečnou a luxusní relaxaci
Nespoutaný pohádkový svět, který vás okouzlí.

Rezervujte si svůj vysněný pobyt

Rezervovat pobyt

Provozovatelem Selfsmall Scotland je společnost Special Inspections s.r.o.,
Otěvěky ev.č. 16, 270 33 Žďár, Česká republika, IČO: 06447058, DIČ: CZ06447058

© 2024 All Rights Reserved