Náš příběhAktualityPobyty a službyZážitkyZážitková gastronomieO wellnessHistorie roduGalerieKontakt

skutečné poznání
skotské kultury

čaj o páté a další úžasné zážitky pouze pro vás dva

Zážitky na míru

Rádi bychom vás přenesli do doby, ve které se pravidelně scházeli přátelé a popíjeli kvalitní čaj. Ano, náš wellness připravil harmonický „ČAJ O PÁTÉ“, kde si budete moci užít atmosféru klidu s prožitkem chuti vřesového čaje, máslových sušenek, ovesných sušenek, opečených toastů a domácí marmelády. Klasický britský růžový porcelán či staré stojánky na toasty vás vskutku vrátí o 150 let zpět. Věříme, že i posezení na tradičních skotských židličkách pod krémovým slunečníkem pro vás bude tím pravým odpočinkem.

Nezapomenutelný zážitek ze Skotska si můžete dopřát také při speciálních příležitostech, jakými jsou například oslavy výročí, životních jubileí, svátků či jiných pro vás mimořádných příležitostech. Připravíme pro vás skotské speciality doplněné vřesovým pivem či těmi nejlepšími starými víny. Ke svátečnímu stolu, na kterém vám budou vonět svíčky ze 100% včelího vosku, vás můžeme přivézt luxusním vozem RANGE ROVER přímo z vašeho domova a po oslavě vás opět zavézt, kam si budete přát (věříme však, že například i noc budete chtít strávit v našem malém Skotsku).

Stylovou atmosféru všech vašich zážitků v malém soukromém Skotsku umocní obsluha v kiltu, jenž je samozřejmě v barvách klanového tartanu.

Cena vašeho zážitku bude dohodnuta vždy individuálně při řešení vašich požadavků.

Rezervovat
Místo pro jedinečnou a luxusní relaxaci
Nespoutaný pohádkový svět, který vás okouzlí.

Provozovatelem Selfsmall Scotland je společnost Special Inspections s.r.o.,
Otěvěky ev.č. 16, 270 33 Žďár, Česká republika, IČO: 06447058, DIČ: CZ06447058

© 2024 All Rights Reserved