Náš příběhAktualityPobyty a službyZážitkyZážitková gastronomieO wellnessHistorie roduGalerieKontakt

Jedinečná relaxace

luxusní wellness

Prostor samotného wellness, který je umístěn v prvním patře, byl koncipován tak, aby splnil požadavky každého. Byl pečlivě navržen s cílem kompaktnosti, útulnosti, maximálního pohodlí a pro navození pocitu klidu. Vybavení zhotovili mistři svých oborů přímo na míru našemu prostoru a našim požadavkům. Zde malá ochutnávka.

Vířivá vana:
Luxusní vana českého výrobce s nespočtem 3D trysek, speciální povrchovou úpravou pro trvalou čistotu a systémem MicroSilk pro omlazení vaší pokožky a regeneraci celého těla. Při masáži těla budete pozorovat pasoucí se stáda krav a ovcí, a když budete mít štěstí, tak také srnek či jelenů.

Finská sauna:
Pocit tepla si užijte v kamenné finské sauně, ve které vás čeká vůně cedru a sušeného vřesovce i dalších bylinek. I zde se při saunování ponoříte do samotné přírody, neboť i v této sauně je velké okno s výhledem na nádherné pastviny a lesy.

Parní sauna (kabina):
Pro pocit vlhka a menší teploty je v nádherném kameninovo-dřevěném prostoru připravena parní sauna, která je unikátní svým téměř celoprosklením a zároveň slouží jako sprcha. Nechybí samozřejmě vůně eukalyptu nebo vyhřívaná lavice pro umocnění zážitku ze saunování.

Celému prostoru wellness vévodí kamenný otevřený krb, ve kterém si můžete libovolně zatopit a dívat se na plápolající oheň jak z vířivé vany, tak z obou saun. Ano, čtete dobře, prostor byl speciálně vymyšlen tak, aby si pár mohl užívat nejen jeden druhého, ale také aby mohl romanticky sledovat uklidňující prvky ohně v otevřeném krbu. Teplo ohně sbližuje lidstvo od nepaměti a my ho ctíme.

Také soukromí vás, našich hostů, je pro nás velmi důležité, a proto jsme okna v samotném wellness vybavili speciální technologií, která vás na váš pokyn oddělí od zbytku světa.

Z prostoru wellness můžete volně přejít na venkovní terasu, kde se oddáte odpočinku a opět výhledu na krásné pastviny. Posezení pod stylovým slunečníkem a se sklenkou výborného pití vám dá pocit pohody, který bude ještě umocněn vůní okolních vřesovců a poslechem skotského venkova nebo včel, které sbírají pyl pro výrobu našeho vřesovcového medu.

Místo pro jedinečnou a luxusní relaxaci
Nespoutaný pohádkový svět, který vás okouzlí.

Rezervujte si svůj vysněný pobyt

Rezervovat pobyt

Provozovatelem Selfsmall Scotland je společnost Special Inspections s.r.o.,
Otěvěky ev.č. 16, 270 33 Žďár, Česká republika, IČO: 06447058, DIČ: CZ06447058

© 2024 All Rights Reserved